lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

Rozpoznaj sprawcę kradzieży

Dodano:
garwolin - Rozpoznaj sprawcę kradzieży

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na załączonym do tekstu zdjęciu, który jest sprawcą kradzieży, dokonanej na terenie Pilawy.


Posterunek Policji w Pilawie prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży myjki ciśnieniowej. Czynu tego dokonał widoczny na zdjęciu mężczyzna, który może się poruszać niebieskim samochodem marki Ford Transit o numerze rejestracyjnym WT 77545. W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osobę ze zdjęcia albo posiada istotne informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z KPP w Garwolinie pod nr tel. 47-707-20-00 lub 112 .

Jakość zdjęć jest niezależna od KPP Garwolin.


REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

pomysł na zakończenie roku szkolnego (, #IP e3bf9a2195) Odpowiedz

Zbiża się Nowy Ład Światowy .To co się nie udało Nazistom i Komunistom to teraz się ma szansę. Segregacja rozwija się prawidłowo . Stary nazistowski sposób na dzielenie społeczeństwa musi zadziałać . Czy ktoś pomyślał o ułatwieniach w segregacji -np dla niewyszczepionych obowiązek noszenia gwiazdy Dawida wyhaftowanej na prawym rękawie Dla uchylających się kara śmierci, albo świetny pomysł na zakończenie roku szkolnego : marsze z pochodniami (dzieci i rodzice wyszczepieni a nastepmie wieczorne ognisko i palenie książek