lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

Kozłowska dyrektorem Bajki. Lodowska dyrektorem na kolejną kadencję w Plastusiu

Dodano:
garwolin - Kozłowska dyrektorem Bajki. Lodowska dyrektorem na kolejną kadencję w Plastusiu

W piątek 16 lipca większość członków 11 – osobowej komisji rekrutacyjnej uznała, że najlepszą kandydatką na dyrektor PP nr 1 w Garwolinie jest Katarzyna Kozłowska. Anna Lodowska będzie dyrektorem PP nr 8 na kolejna kadencję.


W piątek 16 lipca większość członków 11 – osobowej komisji rekrutacyjnej uznała, że najlepszą kandydatką na dyrektor PP nr 1 w Garwolinie jest Katarzyna Kozłowska. Jej rywalką była Dorota Głowala z PP nr 1. W czwartek opinia komisji trafi na biurko burmistrz Garwolina Marzeny Świeczak, która do środy przebywa na urlopie. Magdalena Białecka, dotychczasowa dyrektor postanowiła, że nie wystartuje w tegorocznym konkursie.

Z kolei Anna Lodowska, która jest dyrektorem PP nr 8 będzie pełniła swoja funkcję prze kolejna kadencję na zasadzie powierzenia obowiązków. Jest to zgodne z prawem po zeszłorocznej nowelizacji w prawie oświatowym.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Plastuś. (, #IP 21454dccf0) Odpowiedz

Dyrektorka Plastusia to się chyba zasiedziała.