lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

W sierpniu zostanie ogłoszony konkurs na dyrektora żłobka w Garwolinie

Dodano:
garwolin - W sierpniu zostanie ogłoszony konkurs na dyrektora żłobka w Garwolinie

W sierpniu zostanie ogłoszony konkurs na dyrektora żłobka w Garwolinie. Oprócz dyrektora, w placówce pracę znajdzie sześciu opiekunów. Kiedy ruszy placówka?

Na jutrzejszym posiedzeniu Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego, Komisji Spraw Komunalnych i Porządku Publicznego i Komisji Spraw Społecznych omawiana będzie kwestia utworzenia publicznego żłobka w Garwolinie.
Na najbliższej sesji będzie podjęta uchwała w tej sprawie, a pod koniec sierpnia będzie ogłoszony konkurs na dyrektora żłobka. Placówka ma się mieścić w budynku przy Publicznej Szkole nr 1 w Garwolinie.
Żłobek będzie miał dwa oddziały i przyjmie łącznie 24 dzieci. We wrzeniu może ruszyć rekrutacja do żłobka.
Placówka otrzymała dofinansowanie w kwocie około 580 tys. z programu Maluch Plus i otrzyma około 1,3 mln zł z RPO województwa mazowieckiego na utworzenie i funkcjonowanie żłobka.

Żłobek miał ruszyć już 1 września 2021r. - Czekaliśmy bardzo długo na środki z RPO, bo po prostu nie było na to środków. Kiedy otrzymamy finansowanie, placówka powstanie. Działalność statutowa ma się rozpocząć z dniem 1 grudnia 2021r. Będziemy sie śpieszyć z pracami bo bardzo nam zależy by żłobek powstał skoro mamy już finansowanie - mówi sekretarz miasta Cezary Tudek.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Belmondziak (, #IP 064d60361c) Odpowiedz

Ciekawe czy ktos z rodziny Naszych Urzednikow. Czy tym razem zrobia inaczej bo juz dużo osob dostrzega Te folwarki rodzinne.

Odp (, #IP 9f017dcf7e) Odpowiedz

To oczywiste.. już jest wystawiona z rodzinki