lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

2,7 mln zł z RFRD na drogę w gminie Borowie

Dodano:
garwolin - 2,7 mln zł z RFRD na drogę w gminie Borowie

6 umów na łączną kwotę 7 919 082,62 zł odebrali przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego z województwa mazowieckiego na realizację zadań w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Jedną z gmin, która otrzymała dofinansowanie jest gmina Borowie. Uroczystość, z udziałem wojewody mazowieckiego Konstantego Radziwiłła, odbyła się 20 lipca 2021 r. w Delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach.


Gmina Borowie na przebudowę drogi gminnej nr 130144W w miejscowości Iwowe otrzymała dofinansowanie z RFRD w wysokości 2 707 950,49 zł.

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg (daw. Fundusz Dróg Samorządowych), to wsparcie realizacji zadań na drogach zarządzanych przez jednostki samorządu terytorialnego. Jego celem jest przyspieszenie powstawania nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury drogowej na szczeblu lokalnym. Wszystko po to, żeby po drogach jeździło się wygodniej i bezpieczniej. 

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.