KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Zagrali w Memoriale Marka Jańca

Dodano:
garwolin - Zagrali w Memoriale Marka Jańca

24 lipca w Sobieniach Królewskich został rozegrany Memoriał Marka Jańca. Zawody wyłoniły zwycięzców w kilku kategoriach.

Marek Janiec znany był ze swojej pasji do sportu, prowadził sklep rowerowy w Garwolinie, grał w golfa i zachęcał do aktywności sportowej innych mieszkańców. Dwukrotnie zasiadał w radzie miasta Garwolin. W latach 2010-2014 przewodniczył radzie miasta. Zawsze interesował się sprawami miasta.

Prowadził także działalność deweloperską. Zmarł w listopadzie 2020r.

Marek Janiec gorąco zachęcał wszystkich mieszkańców Garwolina i powiatu garwolińskiego do rozpoczęcia przygody z golfem. Jego miłość do tego sportu została doceniona przez zawodników i właścicieli Sobienie Królewskie Golf & Country Club, którzy postanowili uczcić jego pamięć memoriałem.

24 lipca zostały rozegrane zawody upamiętniające Marka Jańca, zgłoszone do Polskiego Związku Golfa i będą sie odbywały co roku.
„To był bardzo emocjonujący dzień. Rozegraliśmy Memoriał Marka Jańca. Dziękujemy Zawodnikom za obecność. Ogromne podziękowania kierujemy także w stronę Rodziny Marka – cieszymy się, że byliście dziś obecni w Sobieniach”  - czytamy na facebookowym profilu Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

REKLAMA:


Przedstawiamy wyniki turnieju:
Stroke Play Brutto – Tomasz Lewczuk (73)
Stroke Play Brutto – Najlepsza Kobieta – Katarzyna Rowicka (104)

¾ hcp Stroke Play Netto 0-10
I miejsce: Sławomir Michalski (70)
II miejsce: Wojciech Szary (76)
III miejsce: Paweł Piotrzkowski (83)

¾ hcp Stableford Netto 10,1-20
I miejsce: Nguyen Duc Hung (34)
II miejsce: Władysław Kowalewski (34)
III miejsce: Aleksander Brunzlow (33)

¾ hcp Stableford Netto 20,1-36
I miejsce: Przemysław Pałyszka (34)
II miejsce: Witold Wałachowski (34)
III miejsce: Jarosław Jaroszek (33)

Konkurs Nearest to the Pin na dołku nr 9 – wspólny dla kobiet i mężczyzn – Witold Wałachowski.

Zwycięzcom gratulujemy!


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.