KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Chcesz być eko? Przyjdź na prezentację pomp ciepła i zainstaluj sobie nowoczesne źródło ogrzewania

Dodano:
garwolin - Chcesz być eko? Przyjdź na prezentację pomp ciepła i zainstaluj sobie nowoczesne źródło ogrzewania

Już 4 sierpnia w godzinach od 9.00 do 14.00 w składzie hydraulicznym Stanisława Piesiewicza przy ul. Kościuszki 54 w Garwolinie odbędzie się prezentacja pomp ciepła firmy Viessmann. Przyjdź i przekonaj się, że warto być eko!Pompa ciepła - ogrzewanie z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii
Pompy ciepła do ogrzewania budynku wykorzystują energię odnawialną, skumulowaną w gruncie, wodzie lub powietrzu. Jest to energia czysta i dostępna bez ograniczeń. Dzięki temu pompy ciepła pozwalają znacznie ograniczyć zużycie paliw kopalnych, zredukować emisję zanieczyszczeń do atmosfery i obniżyć koszty ogrzewania budynku. Ponieważ pracują automatycznie ich użytkowanie jest również bardzo komfortowe.
Pompy ciepła marki Viessmann wyposażone są w funkcje „active cooling“ lub „natural cooling“. Za ich sprawą oprócz ogrzewania w zimne dni, pompy ciepła zapewniają przyjemny mikroklimat w pomieszczeniach również latem, dostarczając do budynku orzeźwiający chłód. W tym celu korzystają także z czystej energii odnawialnej podbieranej z otocznia.
Pompy ciepła polecane są zarówno do nowych, jak i modernizowanych budynków. Mogą stanowić jedyne źródło ciepła lub współpracować z istniejącym urządzeniem grzewczym, zmniejszając zużycie tradycyjnych paliw i obniżając tym samym koszty ogrzewania budynku. Dzięki współpracy z rekuperacją i instalacją fotowoltaiczną, pompy ciepła Viessmann tworzą kompatybilny system grzewczy o efektywności dochodzącej nawet do klasy A+++.

Już 4 sierpnia w godzinach od 9.00 do 14.00 w składzie hydraulicznym Stanisława Piesiewicza przy ul. Kościuszki 54 w Garwolinie odbędzie się prezentacja pomp ciepła firmy Viessmann. Przyjdź i przekonaj się, że warto być eko!

Telefon: 602 516 716

Artykuł sponsorowany