KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

W Górznie grali o Puchar Marszałka

Dodano:
garwolin - W Górznie grali o Puchar Marszałka

W piątek 20 sierpnia w hali sportowej w Górznie odbył się pierwszy mecz w ramach II Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Mieszkańcy gminy mogli zobaczyć jak gra się w piłkę na profesjonalnym poziomie. W całym turnieju ostatecznie wygrało KPR Legionowo.

W piątek 20 sierpnia w hali sportowej w Górznie odbył się pierwszy mecz w ramach II Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Była to dobra okazja do obejrzenia jak grają zawodnicy z lig profesjonalnych. Enea Orlęta Zwoleń pokonały w nim ORLEN Upstream SRS Przemyśl 29:25.  Zawody mogły się odbyć dzięki współpracy samorządu województwa z wójtem gminy Górzno Waldemarem Sabakiem, przewodniczącym rady gminy Górzno Krzysztofem Skwarkiem i dyrektorem Szkoły Podstawowej w Górznie Robertem Kuźbidą.

REKLAMA:


W kolejnym meczu KPR Legionowo wygrał z Eneą Orlentami Zwoleń 32 do 22. Mecz Warmii Energa Olsztyn i ORLEN Upstream SRS Przemyśl był jak rollercoaster. Przemyscy zawodnicy wyszli z opresji i odrobili 7-bramkową stratę. Końcówkę nerwów wytrzymali gospodarze meczu i ostatecznie zwyciężyli 26:25.  21 sierpnia KPR Legionowo wygrało z Orlenem aż 36 do 20. Następnie Orlen wygrał ze Zwoleniem 24 do 14. W finale KPR Legionowo pokonało Warmię Energa Olsztyn.

Ostateczna klasyfikacja
KPR Legionowo
Warmia Energa Olsztyn
Enea Orlęta Zwoleń
ORLEN Upstream SRS Przemyśl

Najlepszym strzelcem turnieju z dorobkiem 20 rzuconych bramek został Michał Murzec (KPR), a najlepszym bramkarzem Tomasz Szałkucki (KPR), który odbijał średnio co drugą piłkę.
Nagroda MVP została przyznana zawodnikowi Warmii Energi Olsztyn - Damianowi Didykowi.
Trofeum najlepszego obrońcy odebrał Paweł Grzelak z zespołu Enea Orlęta Zwoleń.


źródło: własne/ KPR Legionowo


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 76

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.