KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Champion Wólka wygrał otwarte Mistrzostwa Gminy Górzno w Piłce Nożnej 2021

Dodano:
garwolin - Champion Wólka wygrał otwarte Mistrzostwa Gminy Górzno w Piłce Nożnej 2021

W sobotę 28 sierpnia 2021r. o godzinie 9.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią (orlik) przy Hali sportowej w Górznie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gminy Górzno w Piłce Nożnej 2021. Nad turniejem patronat objęli wójt gminy Górzno Waldemar Sabak i przewodniczący rady gminy Górzno Krzysztof Skwarek. To wydarzenie sportowe było częścią obchodów Święta Gminy Górzno.


Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn. Mecze były rozgrywane systemem ‘’każdy z każdym’’. Łącznie rozegrano 15 spotkań w wyniku, których wyłoniono zwycięzców oraz ustalono klasyfikację końcową. Turniej sędziował Cezary Józwicki.

Klasyfikacja końcowa:
    1. Champion Wólka
    2. GKS Górzno
    3. Atom Chęciny
    4. Unin
    5. Piorun Leszczyny
    6. Dragon Przykory

REKLAMA:


Tytuł najlepszego strzelca turnieju wywalczył zawodnik zespołu Champion Wólka Szymon Kaczyński, a najlepszym bramkarzem został Dominik Gałkowski z GKS Górzno.

Informacje, foto Hala Sportowa Górzno

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 12

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.