KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Cztery statuetki lekkoatletów Wilgi

Dodano:
garwolin - Cztery statuetki lekkoatletów Wilgi

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie był organizatorem Lekkoatletycznego Mityngu Otwarcia Sezonu Jesiennego. Doskonale w tej imprezie wypadli juniorzy młodsi garwolińskiej Wilgi, którzy wywalczyli cztery pierwsze i dwa drugie miejsca. Organizatorzy nagradzali zwycięzców pamiątkowymi statuetkami, co rzadko zdarza się na imprezach tej rangi, więc wszyscy zwycięzcy poszczególnych konkurencji przyjęli to bardzo pozytywnie.

Zwycięstwa odnieśli: Ewelina Kucharska w biegu na 100m przez płotki – 16.21s, Maja Przybysz w pchnięciu kulą – 10.87m, Szymon Głaszczka w skoku w dal - 6.75m i Wiktor Sikora w rzucie dyskiem 36.93m
Ponadto II miejsca zajęli - Maja Przybysz - rzut oszczepem - 32.88m i Wiktor Sikora - pchnięcie kulą - 12.57m (rekord życiowy).

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.