KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Jack Moore i zespół Ambitus w GCAK

Dodano:
garwolin - Jack Moore i zespół Ambitus w GCAK

W środę 15 września w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach odbyła się kolejna edycja Nocy Bluesowych.

W tym roku zaśpiewał na niej Jack Moore - młody, niebywale utalentowany gitarzysta i kompozytor. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec - Gary Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thin Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Zagra w projekcie Gary Moore Tribute Band, który jest hołdem dla kariery i muzyki jego ojca.
Supportem dla gwiazdy wieczora był polski zespół Ambitus.

REKLAMA:


Oto krótkie fotograficzne wspomnienie wczorajszej Nocy Bluesowej, która wypadła wspaniale! Publiczność doskonale się bawiła wspominając muzykę Garego Moore'a, z zespołem "Ambitus" i gwiazdą wieczoru - jego synem Jackiem Moore.
Kolejna Noc Bluesowa już za rok!


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 39

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.