KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Okradał market przez kilka dni. W więzieniu może spędzić nawet 5 lat

Dodano:
garwolin - Okradał market przez kilka dni. W więzieniu może spędzić nawet 5 lat

Policjanci z Pilawy zatrzymali 43–letniego mieszkańca powiatu otwockiego, który z jednego z miejscowych marketów przez kilka dni wynosił różne artykuły, nie płacąc za nie. Notoryczny złodziej spowodował tym straty w wysokości niemal tysiąca złotych. Mężczyznę rozpoznali policjanci i zatrzymali go w jego domu. 43-latek usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu pracownicy jednego z pilawskich marketów poinformowali policjantów, że nieznany mężczyzna wyszedł ze sklepu z towarami, za które nie zapłacił. Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą odkryli, że sprawca był na tyle zuchwały, że podobnych kradzieży dokonał także wcześniej. Funkcjonariusze przejrzeli zapisy kamer monitoringu z kilku poprzednich dni. Ustalili, że ten sam mężczyzna dokonał kradzieży co najmniej kilka razy. Przez 4 kolejne dni zabierał z marketu artykuły spożywcze i przemysłowe oraz alkohol o łącznej wartości niespełna tysiąca złotych.

REKLAMA:


Policjanci, na podstawie utrwalonego wizerunku, ustalili tożsamość sprawcy. 43-letni mieszkaniec gminy Osieck został zatrzymany. Usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

cukrzyca typ 5 (, #IP 73804d127a) Odpowiedz

Patrząc na zdjęcie w artykule w dalszym ciągu nie wiem z którego sklepu! Tyle kolorowych słodyczy 💉🛒🥃🕎🕯🛒⚡