KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Pijany 17- latek na skuterze i pijany kierowca audi

Dodano:
garwolin - Pijany 17- latek na skuterze i pijany kierowca audi

Tylko jednej nocy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich pijany jechał skuterem pomimo braku uprawnień do kierowania. Drugi miał w organizmie 0,8 promila alkoholu. Obu grozi do 2 lat pozbawienia wolności.


W minioną niedzielę, o godzinie 2:00, w Wildze na ulicy Stawowej policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę skutera Yamaha. 17-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego prowadził pojazd mając w organizmie 0,79 promila alkoholu. Okazało się również, że nastolatek nie posiada wymaganych uprawnień do kierowania.

REKLAMA:


Niespełna dwie godziny później, o godzinie 3:30, na tej samej ulicy, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli osobowe audi. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego pojazdem 25-latka z powiatu radomskiego. Okazało się, że mężczyzna kierował audi w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomat wykazało, że w jego organizmie znajdowało się 0,8 promila alkoholu.

Wkrótce obaj pijani kierowcy odpowiedzą za jazdę w stanie nietrzeźwości. Zatrzymanym grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.