Garwolin Sport

Jubileuszowe, X Grand Prix Ziemi Garwolińskiej na finiszu! Wciąż można się zapisać!

Dodano:
garwolin - Jubileuszowe, X Grand Prix Ziemi Garwolińskiej na finiszu! Wciąż można się zapisać!

Stowarzyszenie Truchtacz.pl oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie od 10 lat organizują wspólnie Grand Prix Ziemi Garwolińskiej - zawody dla małych i dużych, dla tych, którzy biegają sporo i tych, którzy dopiero stawiają w tej dziedzinie sportu swoje pierwsze kroki.

– W biegach biorą udział całe rodziny, spędzając wspólnie aktywnie czas na świeżym powietrzu. I o to nam chodziło! Przez te 10 edycji wydarzenia udało nam się rozbiegać Garwolin – mówi Michał Kopik, prezes Stowarzyszenia Truchtacz.pl.

Grand Prix Ziemi Garwolińskiej to cykl składający się z 4 biegów – dwóch wiosennych i dwóch jesiennych. X edycja pod tym względem będzie jednak wyjątkowa.

– Z powodu pandemii koronawirusa byliśmy zmuszeni odwołać dwa pierwsze biegi, dlatego tegoroczny cykl będzie się składał jedynie z dwóch biegów. Wiemy, że dla tych, którzy startują w tych zawodach nie wyniki i klasyfikacje są najważniejsze, tylko aktywność sama w sobie i cudowna atmosfera, dlatego zapraszamy wszystkich niezdecydowanych. Dołączcie do nas – zachęca Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

REKLAMA:


Finałowe bieganie odbędzie się na terenach przy zbiorniku retencyjnym w Garwolinie. O godzinie 15:00 wystartują biegi dla dzieci – 4 biegi na dystansach dostosowanych do wieku młodych biegaczy i biegaczek. O godzinie 15:30 wystartują dorośli, którzy będą mieli do pokonania 5 km.

Wszyscy, którzy zachowali numer startowy z biegu wrześniowego, nie muszą ponownie zapisywać się do zawodów.
Wystarczy pojawić się w niedzielę na starcie. Nie trzeba zgłaszać swojej obecności w biurze zawodów. Numer startowy będzie już w bazie systemu pomiaru czasu. Ci, którzy chcieliby się zapisać mogą to zrobić online lub w niedzielę w biurze zawodów.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.