KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Autobusy na trasie Warszawa Garwolin zabierają podróżnych z Trąbek

Dodano:
garwolin - Autobusy na trasie Warszawa Garwolin zabierają podróżnych z Trąbek

Osoby chcące dostać się z przystanku przy ul. Czarna Droga w Trąbkach do Warszawy mogą ponownie korzystać z autobusów PKS. Informacje na swoim Facebooku podał poseł Grzegorz Woźniak.

 
Autobusy PKS relacji Garwolin - Warszawa i Warszawa - Garwolin ponownie przyjeżdżają do Trąbek. Interwencję w tej sprawie podjął poseł Grzegorz Woźniak.
''Trąbki, gm. Pilawa, dobra i ważna informacja dla mieszkańców Trąbek i okolicznych miejscowości, autobusy PKS na trasie Garwolin-Warszawa-Garwolin ponownie przejeżdżają i zatrzymują się na przystankach przy ul. Czarna Droga. Dla wielu osób podróżujących do stolicy jest to duże ułatwienie. Autobusy wracają na swój dawny szlak sprzed remontu drogi S17, po wielu sygnałach jakie otrzymałem od mieszkańców oraz od Pani Sołtys Trąbek, przedsiębiorstwo PKS wraz z Panem Prezesem przychyliło się do powrotu autobusów przez Trąbki. Dziękuję za sygnały od mieszkańców a firmie PKS za zauważenie potrzeb mieszkańców. Nie tylko sprawy wielkie ale również te lokalne są dla mnie ważne'' - napisał na swoim Facebooku poseł Grzegorz Woźniak.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Wyborca PiS. (, #IP c27c3aa097) Odpowiedz

powinien być zakaz jeżdżenia mieszkańców Garwolina do Warszawy. Po co tam jechać, tu, na miejscu jest dużo pracy i to dobrze płatnej. Można zarobić nawet do 3000 zł.

Jedzie tyle samo, co wcześniej (, #IP 4a136277a4) Odpowiedz

A kiedy jakiś dodatkowy poranny kurs pośpieszny (bezpośredni) Garwolin - Wawa i popołudniowy Wawa - Garwolin?

sn (, #IP c834e16883) Odpowiedz

I dzięki temu autobus turla się do Warszawy ze 2h

EMKA (, #IP c001feccb6) Odpowiedz

Ale z człowiekami i biletami!!!!!!!