KurierGarwoliński.pl

Ciekawe tematy z Garwolina

PCK zbiera pieniądze i odzież dla migrantów

Dodano:
garwolin - PCK zbiera pieniądze i odzież dla migrantów

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Garwolinie informuje, że Zarząd Główny Polskiego Czerwonego Krzyża, wychodząc naprzeciw narastającemu kryzysowi na granicy Polski z Białorusią podjął działania na rzecz migrantów.


Sytuacja na granicy jest trudna i bardzo dynamiczna. W obliczu narastającego niebezpieczeństwa, Polski Czerwony Krzyż uruchomił ogólnopolską zbiórkę środków finansowych oraz darów rzeczowych.
Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Garwolinie informuje, iż wspiera zbiórkę finansową Polskiego Czerwonego Krzyża na rzecz migrantów i zachęca do udziału w zbiórce.
Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Garwolinie zaprasza Firmy i Instytucje z Garwolina i okolic do wsparcia działań Polskiego Czerwonego Krzyża w postaci darowizn finansowych, jak i rzeczowych.

Każda wpłata, choćby najmniejsza zwiększy skalę pomocy dla migrantów i pomoże PCK skutecznie działać. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnej odzieży termicznej i butów dla migrantów oraz na kolejne pakiety pomocowe i środki medyczne.

Każdy, kto chce wesprzeć ten cel może dokonać dowolnej wpłaty na konto
o numerze: 16 1160 2202 0000 0002 7718 3060 z dopiskiem „Na ratunek uchodźcom”.
Można również dokonać wpłaty PayU przez stronę internetową www.pck.pl

REKLAMA:


Obecnie najpotrzebniejsze dla migrantów  są kurtki, polary, swetry, grube skarpetki, odzież termiczna, ciepłe obuwie, czapki, szaliki, koce i śpiwory. Potrzebna  jest również żywność wysokoenergetyczną typu batony, czekolady, suszone owoce oraz artykuły spożywcze typu pasztety i inne konserwy drobiowe, konserwy rybne, suchary, wafle ryżowe.

Informacje na temat rozwoju pomocy dla Uchodźców umieszczamy na https://www.facebook.com/PCKORGarwolin/
Osoby zainteresowane wsparciem migrantów w postaci darów rzeczowych prosimy o kontakt:
tel. 502360036
pck.garwolin@onet.pl
Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.