Babik grudzień 2021

Garwolin Sport

Szkolili się pod okiem najlepszych

Dodano:
garwolin - Szkolili się pod okiem najlepszych

9 października na hali sportowej w Górznie odbył się Festiwal Tenisa Stołowego z Rebelem. Na wydarzenie mógł przyjść każdy. Po prezentacji, którą przygotował wiceprezes STS Rebel Armin Tomala i dwukrotny mistrz Polski w tenisie Paweł Chułerański, został rozegrany Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły.

Na sobotnim wydarzeniu w Górznie, można było nie tylko wziąć udział w rozgrywkach sportowych, ale także uczyć się grać w tenisa. Gościem specjalnym był Paweł Chułerański – dwukrotny mistrz Polski w tenisie stołowym, który poprowadził zajęcia pokazowe z udziałem zawodników STS Rebel.
Wiceprezes klubu Armin Tomala przygotował prezentację, której tematem był wpływ gry w tenisa na zdrowie psychiczne i fizyczne sportowców, a także prezentacja osiągnięć zawodników STS.  Sobotnie zajęcia oparte były o system szkolenia organizowany przez PZTS Pingpongowe Marzenia.

Następnie zgromadzona młodzież mogła spróbować swoich sił przy stołach zarówno z drugim człowiekiem, jak też z robotem, który serwował piłeczki.

REKLAMA:


O godzinie 11.00 ruszył turniej o Puchar Dyrektora Szkoły. Wyniki poniżej:
Dziewczynki
1 miejsce Maja Szwed
2 miejsce Natalia Prusińska
3 miejsce Wiktoria Gruszczyńska
chłopcy
1 miejsce Alan Zając
2 miejsce Nikodem Lis
3 miejsce Szymon Zuchniak


Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w zajęciach na hali sportowej w Górznie w poniedziałki i czwartki o 16.00. Numer kontaktowy do Armina Tomali:  697 698 023


Sobotnią imprezę zorganizował wójt gminy Górzno Waldemar Sabak i dyrektor SP w Górznie Robert Kuźbida.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 85

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.