Ciekawe tematy z Garwolina

Izabela Odziemczyk-Dadas pierwszym honorowym profesorem oświaty

Dodano:
garwolin - Izabela Odziemczyk-Dadas pierwszym honorowym profesorem oświaty

Tytułem Honorowego Profesora Oświaty po raz pierwszy w historii został uhonorowany nauczyciel z powiatu garwolińskiego! Dziś odbyła się uroczystość z okazji nadania tego tytułu Izabeli Odziemczyk-Dadas, nauczycielce ZS nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie.

18 października w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji nadania tytułu Honorowego Profesora Oświaty Pani Izabeli Odziemczyk-Dadas.

Tytuł Profesora Oświaty to wyjątkowe wyróżnienie przyznawane najwybitniejszym pedagogom w całym kraju. Nadanie tego tytułu jest uhonorowaniem znaczącego dorobku naukowego i wkładu w wychowanie kolejnych pokoleń młodych Polaków.
- Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że Pani Izabela Odziemczyk-Dadas - Nauczyciel Zespołu Szkół nr 2 im. T. Kościuszki w Garwolinie dołączyła go grona Profesorów Oświaty. Radość jest tym większa, iż tytuł ten po raz pierwszy w historii otrzymał Nauczyciel z Powiatu Garwolińskiego, a Pani Izabela znalazła się w gronie 25 wyróżnionych Nauczycieli w tym roku w Polsce – czytamy na FB ''Powiat Garwoliński''.

Pani Izabela Odziemczyk-Dadas - to nauczycielka języka polskiego, etyki i filozofii, której praca wyróżnia się osiągnięciami dydaktycznymi i wychowawczymi i która swoją postawą stworzyła wzorzec pedagoga, traktującego zawód jako piękną misję.

REKLAMA:


- To dla nas niezwykły zaszczyt i duma, że minister edukacji i nauki na wniosek Kapituły do Spraw Profesorów Oświaty postanowił przyznać tytuł Profesora Oświaty naszemu nauczycielowi.
Radość jest tym większa, że w całym województwie mazowieckim w gronie uhonorowanych znalazło się zaledwie kilka osób. Jako organ prowadzący cieszymy się z tego sukcesu, który jest niewątpliwie nobilitacją dla naszej całej oświaty powiatowej - mówił podczas spotkania Marek Ziędalski - wicestarosta powiatu garwolińskiego.

Spotkanie było także okazją do podziękowań za owocną współpracę i wsparcie okazywane w realizacji polityki oświatowej na terenie powiatu garwolińskiego. Podziękowania z rąk przewodniczącego rady powiatu garwolińskiego Waldemara Trzaskowskiego oraz wicestarosty otrzymali Maria Koc - senator RP, Anna Kaszuba – kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach, Aurelia Michałowska – mazowiecki kurator oświaty, Dorota Skrzypek I mazowiecki wicekurator oświaty.

- To dzięki zaangażowaniu na wielu płaszczyznach możliwy jest nieustanny rozwój oświaty w naszym powiecie, a nasza baza dydaktyczna staje się najlepszym gwarantem wszechstronnego wykształcenia młodych mieszkańców powiatu garwolińskiego – podsumowuje na swoim facebookowym profilu Starostwo Powiatowe.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 19

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 6c796b6e8c) Odpowiedz

Ale to znaczy że ta pani ma jakieś kompetencje? I czy w związku z tym nadaje się np na dyrektorkę żłobka? Bo nie wiem?

(, #IP 34c1bfc122) Odpowiedz

Jeżeli poziom Twojego komentarza jest wprost proporcjonalny do poziomu Twojej inteligencji, to obawiam się, że nigdy tego się nie dowiesz. Pani Profesor uczy moje dziecko, dlatego wiem, że na ten tytuł zasłużyła. Gratuluję, Pani Profesor!!!