Wiadomości z Garwolina

Zmiana organizacji ruchu drogowego w rejonie cmentarza

Dodano:
garwolin - Zmiana organizacji ruchu drogowego w rejonie cmentarza

Garwolińscy policjanci prewencji i ruchu drogowego oraz nieumundurowani kryminalni w najbliższych dniach będą czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców, szczególnie w okolicach nekropolii. Policja apeluje - patrz na znaki i stosuj się do poleceń funkcjonariuszy. Już dzisiaj informujemy o zmianach w organizacji ruchu, które zostaną wprowadzone 1 listopada w rejonie cmentarza miejskiego.


Dzień Wszystkich Świętych to czas wyjątkowo intensywnej pracy policjantów. O zapewnienie bezpieczeństwa będą dbali funkcjonariusze wszystkich wydziałów garwolińskiej komendy oraz posterunków policji.

Policjanci ruchu drogowego pomogą w sprawnym dojeździe do cmentarza. W zależności od sytuacji, mogą także kierować ruchem. Policjanci zwrócą szczególną uwagę na prędkość, z jaką poruszają się pojazdy, będą sprawdzać trzeźwość kierowców, a także czy kierujący i pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa, a dzieci są przewożone autem w prawidłowy sposób.

REKLAMA:


Od 1 listopada zmiana w organizacji ruchu przy cmentarzu w Garwolinie. Patrz na znaki!
W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego na ulicy Cmentarnej i Stachowskiego wprowadzone zostaną znaki zakazu i nakazu na ulicach: Cmentarnej, Ks. Maszkiewicza, Stachowskiego i Mazowieckiej.

Najważniejsze zmiany to:

    • Z ruchu pojazdów zostanie wyłączona ulica Stachowskiego oraz odcinek ulicy Cmentarnej (od ulicy Ks. Maszkiewicza do Mazowieckiej)
    • Z ulicy Ks. Maszkiewicza nie będzie można skręcić w lewo w ulicę Cmentarną
    • Z ulicy Mazowieckiej nie będzie można skręcić w prawo w ulicę Cmentarną
    • Jadąc ulicą Cmentarną w kierunku Romanówki, napotkamy nakaz skrętu w prawo w ulicę Mazowiecką
Pamiętajmy, że na ulicach tych zmianie ulegnie oznakowanie pionowe, dlatego apelujemy do kierowców, aby patrzyli na znaki!


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.