Babik grudzień 2021

Garwolin Sport

Dwie szkoły z powiatu garwolińskiego walczą w You Can Dance

Dodano:
garwolin - Dwie szkoły z powiatu garwolińskiego walczą w You Can Dance

Tylko do 15 listopada można lajkować filmiki taneczne uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Garwolinie i uczniów Szkoły Podstawowej w Rudzie Talubskiej. Zwycięzca ogólnopolskiego konkursu może wygrać 25 tys. zł. Najlepszą szkołę mają odwiedzić gwiazdy telewizji: Ida Nowakowska Herndon, Roksana Węgiel i Agustin Egurrola.


You Can Dance - Nowa Generacja to rodzinny program propagujący taniec, w którym uczestniczą uzdolnione dzieci. W ramach działań edukacyjnych Telewizja Polska S.A. zorganizowała konkurs dla uczniów wszystkich szkół podstawowych w Polsce, nawiązujący bezpośrednio do programu. Konkurs ma za zadanie aktywizację dzieci w wieku szkolnym, promocję aktywności fizycznej i motywowanie do odbudowywania relacji koleżeńskich po pandemii.

Zadanie konkursowe
Zadanie konkursowe polegało na zebraniu ekipy w klasie i wspólnym wytańczeniu „co w duszy gra”.

Poniżej filmik SP nr 2 w Garwolinie. Zostaw lajka jeżeli chcesz by to właśnie ta szkoła wygrała:

https://fb.watch/9bNiKMK8k1/

Zostaw lajka pod filmikiem SP w Rudzie Talubskiej, jeżeli chcesz by to właśnie ta szkoła wygrała konkurs:

https://fb.watch/9bNE9oWue_/
Nagrody
Za zajęcie pierwszego miejsca można wygrać nagrodę w wysokości 25 000,00 zł; wizytę Idy Nowakowskiej, Roksany Węgiel i Agustina Egurroli w placówce szkoły! Podczas spotkania będzie możliwość rozmowy, wspólnego tańca, zebrania autografów i nagrania wspólnych zdjęć lub filmików.
Filmik i relacja z wizyty w szkole zostaną wyemitowane w odcinku finałowym programu „You Can Dance – Nowa Generacja. Dostępne będą także oryginalne bluzy „You Can Dance – Nowa Generacja” dla każdej osoby tańczącej na nagraniu.

Kolejne miejsca to także wysokie nagrody finansowe i bluzy You Can Dance.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Eleonora (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

skandal. to są cnoty niewieście? zgłaszam skargę do mazowieckiego kuratora oświaty