Rozrywka | Kultura Garwolin

Zgłoś swój pomysł uczczenia 600-lecia Garwolina

Dodano:
garwolin - Zgłoś swój pomysł uczczenia 600-lecia Garwolina

W 2023 roku Garwolin będzie obchodził 600-lecie nadania praw miejskich. Ale już teraz miasto Garwolin zachęca mieszkańców do podzielenia się pomysłami na godne uczczenie tego pięknego jubileuszu. Burmistrz miasta Garwolina Marzena Świeczak planuje powołać komitet, który zajmie się przygotowaniem obchodów tego wydarzenia.

- Szanowni Państwo, w 2023 roku będziemy obchodzili 600-lecie nadania Garwolinowi praw miejskich przez księcia Janusza I Mazowieckiego. Odpowiednie upamiętnienie tego niezwykłego wydarzenia wymaga, abyśmy już teraz rozpoczęli przygotowania do tych obchodów. Nie będzie to jednak możliwe bez pełnego zaangażowania się w ich organizację społeczeństwa naszego miasta. Dlatego zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pracach nad przygotowaniem obchodów. Swoje propozycje oraz pomysły na wydarzenia i działania promocyjne proszę kierować do 15 grudnia br. na adres mailowy: 600lat@garwolin.pl. Przeanalizujemy każde Państwa zgłoszenie, w tym także możliwości organizacyjne i finansowe samorządu – informuje burmistrz miasta Marzena Świeczak.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Internauci (, #IP 5762d08a00) Odpowiedz

Na mieście mówi się coraz głośniej,że TWÓJ GŁOS zwija żagle i tym samym chyba eGarwolin. Powodzenia, ale nie będziemy płakać.