Wiadomości z Garwolina

Otwarcie wyremontowanej remizy strażackiej w miejscowości Kozłów

Dodano:
garwolin - Otwarcie wyremontowanej remizy strażackiej w miejscowości Kozłów

W sobotę 20 listopada odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanej remizy strażackiej w miejscowości Kozłów.

Wójt gminy Parysów wraz z radą gminy i sołtysami składa organizatorom serdeczne podziękowania za zaproszenie.
Po przemówieniach i części oficjalnej poświęcenia obiektu dokonali wikariusze parafii Parysów ksiądz Piotr Łyczewski i ksiądz Gabriel Mazurek.

- Remont zaczął się jeszcze w poprzedniej kadencji rady, kiedy radną była pani Irmina Borkowska, która zaczęła zabiegać o tę inwestycję. Wówczas dokonana została wymiana dachu i dokumentacja projektowa na dalszy remont strażnicy – mówi wójt gminy Parysów Bożena Kwiatkowska.

- W tej kadencji radny Łukasz Szostak i sołtys Ireneusz Błażejczyk zabiegali o kontynuację zadania. Została wykonana termomodernizacja, powstały łazienki i zaplecze kuchenne. Wymieniliśmy lampy i elektrykę, położyliśmy też nowe gładzie. Przez lata mieszkańcy przeznaczali fundusz sołecki na remont i wyposażenie strażnicy – dodaje włodarz.


źródło: FB gmina Parysów/ własne
zdjęcia: gmina Parysów

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 15

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Kicha (, #IP 25114840fc) Odpowiedz

A co tam robiła Przepiórka? Przecież poseł Wargodzka nie gratulowała remontu świetlicy, a ta pani nie reprezentuje żadnej instytucji ani kółka różańcowego.

(, #IP 3fb0513129) Odpowiedz

W kole różańcowym u Gabiego..

Kółko (, #IP 875837789e) Odpowiedz

Raczej Gabrysia...