Wiadomości z Garwolina

Kontener mieszkalny dla pani Marianny

Dodano:
garwolin - Kontener mieszkalny dla pani Marianny

Samotna i niepełnosprawna 65-letnia Marianna mieszka w ciężkich warunkach. Pracownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Miętnem założył zbiórkę na kontener mieszkalny dla kobiety.

- Występuję w imieniu pani Marianny - naszej podopiecznej. Pani Marianna ma 65 lat. Jest osobą samotną i niepełnosprawną intelektualnie. Jej największym problemem jest sytuacja mieszkaniowa. Mieszka ona w starym, drewnianym domu, który jest w bardzo złym stanie. Nie ma bieżącej wody ani kanalizacji. Ściany i okna są nieszczelne, zatem zimą jest tam bardzo zimno, a jedyne źródło ogrzewania to mały piec elektryczny. Nie ma możliwości wykonania jakichkolwiek prac remontowych (np. wymiany okien), ponieważ każda ingerencja grozi zawaleniem budynku. Ponadto do domu pani Marianny nie prowadzi, żadna droga dojazdowa (aby dojść do najbliższej ulicy p. Marianna musi iść przez pole i las sąsiadów), przez co niemożliwy jest nawet dojazd karetki pod dom – napisała na portalu zbieram.pl Krystyna Bieniawska-Dąbek.

Kontener mieszkalny jest najlepszym i jedynym sposobem do polepszenia warunków życiowych kobiety. Link do zbiórki TUTAJ.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Dlaczego Gmina Garwolin nie zajmie się sprawą. (, #IP f8757b87da) Odpowiedz

Przecież to sprawa gminy, gdzie władze samorządowe.

Sprawa opieki (, #IP 4862392bc2) Odpowiedz

To nie gmina Garwolin tylko niestety gmina Borowie, ale co to obchodzi opieke społeczna z Borowie, maja ciepłe posadki i miejsca parac, a podopiecznie niech sie sami martwia o siebie

mam pomysł... (, #IP c161822aa8) Odpowiedz

może Pani Marianna powinna zwrócić się o pomoc do lokalnych polityków PiS lub posłanki Siarkowsiej i Posła Kowalskiego. Może pomogą?

Jan (, #IP 3b4cbb11cf) Odpowiedz

Moze Pan Posel W. co domki z drewna buduje , to tej Pani też postawi jakis domek, tak za darmo z dobrego serca???