Rozrywka | Kultura Garwolin

Teatr Kultureska oczarował publiczność! Kup bilet na kolejny ''Artystyczny poranek''

Dodano:
garwolin - Teatr Kultureska oczarował publiczność! Kup bilet na kolejny ''Artystyczny poranek''

Nie oceniaj książki po okładce - to jedna z myśli przewodnich ''Wywróconej bajki o Kapturku'', którą młodzi widzowi obejrzeli podczas ostatniego ''Artystycznego poranka''. Aktorzy Teatru Kultureska pokazali, że stereotypy mogą być krzywdzące, a dbanie o środowisko to nasz wspólny obowiązek. Już dzisiaj rusza sprzedaż na kolejne, tym razem świąteczne spotkanie z teatrem!


Uwielbiany przez garwolińską publiczność Teatr Kultureska powrócił na scenę Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Bazując na znanej wszystkim dzieciom baśni Braci Grimm, stworzył autorski spektakl, mający charakter bajki o tematyce ekologicznej. Zabawna historia zaskakiwała i bawiła dzieci przez okrągłe 60 minut, a jak wiadomo, zabawa jest najlepszą formą nauki. Na scenie pojawił się narcystyczny Baran, waleczna Owieczka, „groźny” Wilk, dobra Leśna Wróżka, a także tajemniczy leśny potwór. Przez cały spektakl bohaterowie wraz z dziećmi szukali odpowiedzi na pytanie: „Kto zaczarował las?”. Odpowiedź na to pytanie zaskoczyła każdego widza bez względu na wiek.

REKLAMA:


Poprzez spektakl dzieci miały okazję nauczyć się, jak dbać o środowisko naturalne, a także pogłębić swoją świadomość ekologiczną. Przedstawienie uczy szacunku wobec drzew i lasów, a także uwrażliwia dzieci na liczne problemy środowiska, ale nie tylko. Pokazuje także, że nie warto oceniać ludzi powierzchownie, przypisywać im „łatki” i wierzyć stereotypom, a ponad wszystko warto mieć marzenia i starać się je spełniać.

Już 12 grudnia kolejna okazja do spotkania z teatrem. Tym razem w świątecznym klimacie. Na scenie Centrum Sportu i Kultury wystąpi Teatr Pod Orzełkiem ze spektaklem „Bajkowa szopka”. W tradycyjne jasełka wpleciono złe postaci z bajek, które buntują się przeciwko swoim rolom i pomagają małemu Jezusowi. Bilety już w sprzedaży!

Artystyczne poranki: Teatr Pod Orzełkiem „Bajkowa szopka”
12 grudnia, godz. 10:30, sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie
Bilety do kupienia na www.csik.garwolin.pl


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.