Tradycja po raz wtóry. Plastyczny Konkurs Bożonarodzeniowy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: csik

Tradycja po raz wtóry. Plastyczny Konkurs Bożonarodzeniowy - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Z GarwolinaCentrum Sportu i Kultury już po raz 18 zaprasza uczniów szkół z całego powiatu garwolińskiego do udziału w Plastycznym Konkursie Bożonarodzeniowym pt. Tradycja II. Konkurs z tradycją w tytule był organizowany już na wiosnę tego roku i dotyczył tradycyjnych ozdób związanych ze Świętami Wielkanocnymi.
reklama
- Tym razem kierowani chęcią przekazania dawnych sposobów ozdabiania domostw oraz przekonani o wartościach wynikających z historii i kultury narodu chcemy zachęcić dzieci i młodzież do poznania tradycyjnych ozdób bożonarodzeniowych: podłaźniczki, światów, pająków, ozdób wiszących i łańcucha










reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
logo