czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Zatrzymali 20-latka z narkotykami

Dodano:
garwolin - Zatrzymali 20-latka z narkotykami

Policjanci garwolińskiego Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 20-latka, który posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Mieszkańcowi Garwolina grozi odpowiedzialność karna. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


- W minioną sobotę, po godzinie 21, garwolińscy policjanci podczas patrolowania terenu miasta zauważyli pojazd, którego kierowca na ulicy Bocznej nie zastosował się do zakazu ruchu w obu kierunkach. W aucie było dwóch mężczyzn, których zachowanie było podejrzane. Jak się okazało jeden z kontrolowanych mężczyzn posiadał substancje zabronione. Policjanci znaleźli przy 20-letnim mieszkańcu Garwolina, susz roślinny oraz biały proszek. Wstępne badania testerem wskazały, że jest to marihuana oraz amfetamina. Substancje zabronione zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy, a podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności
– mówi mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

zdjęcie: archiwum KG

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Jaro (, #IP 63ce34fb05) Odpowiedz

A jeszcze całkiem niedawno jego mama dostawała na niego 500plus i widać że to były zmarnowane pieniądze podatników...