Wiadomości z Garwolina

Dachowanie pijanego kierowcy. Młody mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie

Dodano:
garwolin - Dachowanie pijanego kierowcy. Młody mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie

Stracił kontrolę nad autem, zjechał do rowu i dachował. 22-latek był kompletnie pijany. Na szczęście w zdarzeniu nie ucierpieli postronni uczestnicy ruchu drogowego.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę przed godziną 7.00 w Starym Miastkowie. Świadek poinformował policję, że kierujący audi wjechał do przydrożnego rowu i dachował. Interweniujący na miejscu policjanci potwierdzili to zgłoszenie. Funkcjonariusze zastali rozbite audi i 22-letniego kierowcę, któremu załoga karetki pogotowia udzielała pomocy medycznej.

Od mężczyzny wyraźnie było czuć alkohol. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu. Kierowca audi trafił do szpitala. Przypominamy, że zgodnie z kodeksem karnym jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą do 2 lat więzienia.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nicola Kargul (, #IP a8dfcfa832) Odpowiedz

chłopak po pijaku jeździ lepiej niż większość z was na trzeźwego. nie zamula, ma ciężką nogę ale panuje nad samochodem. możecie się od niego uczyć techniki jazdy

rysio (, #IP a2750be7df) Odpowiedz

No widać jaki mistrz kierownicy.