Wiadomości z Garwolina

Kolejne umowy na inwestycje drogowe podpisane

Dodano:
garwolin - Kolejne umowy na inwestycje drogowe podpisane

30 marca 2022 r. w Urzędzie Gminy w Maciejowicach podpisane zostały umowy z wykonawcami inwestycji drogowych w Oronnem i Kobylnicy, dofinansowanych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Łączna wartość podpisanych kontraktów to kwota 2 mln 145 tys. zł. Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg  1 mln 425 tys. zł.

Inwestycje drogową w Oronnem realizować będzie Zakład Usługowo-Remontowo-Budowlany Jerzy Parol z Garwolina za kwotę 1 mln 534 tys. zł. Wykonawcą przebudowy drogi w Kobylnicy została firma FEDRO Sp. z o.o. z Osiecka za kwotę 611 tys. zł.

Inspektorem nadzoru będzie Łukasz Kowaluk z Garwolina. Obie inwestycje zrealizowane zostaną w 2022 roku.

To kolejne umowy zawarte w obecnym na roku na inwestycje drogowe. Łącznie Samorząd Gminy Maciejowice zawarł umowy na przebudowę 29 odcinków dróg za kwotę ponad 14 mln zł.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.