Wiadomości z Garwolina

Strona Szczyt Rządu Światowego istnieje od 2013r.

Dodano:
garwolin - Strona Szczyt Rządu Światowego istnieje od 2013r.

Brzmi nieprawdopodobnie, ale dziś 2, a nie 1 kwietnia. To co przez ''lotnych'' redaktorów Wikipedii nazywane jest teorią spiskową dzieje się na naszych oczach. Organizacja o nazwie Szczyt Rządu Światowego istnieje od lat, tak samo jak i jej kanał na YT i jest to szeroko zakrojone przedsięwzięcie, w które zaangażowana jest min. szefowa Europejskiego Banku Centralnego Christine Lagarde. W dniach 28-30 marca odbyła się nawet wielka posiadówka osób zaangażowanych w ten projekt.

Na spotkaniu pojawił się m.in. szef Światowego Forum Ekonomicznego komunista Klaus Schwab. Co ciekawe osobistości ze świata polityki, jak były premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, od kilku lat otwarcie już nawołują do utworzenia rządu światowego.Debatowali nad losem świata
W dniach 28-30 marca w Dubaju odbyła się wielka posiadówka osób zaangażowanych w projekt pod nazwą World Government Summit (pełna lista gości TUTAJ ). Jak czytamy na stronie Szczytu, miał on zgromadzić ''liderów myśli, światowych ekspertów i decydentów z całego świata, aby dzielić się i przyczyniać do rozwoju narzędzi, polityk i modeli, które są niezbędne w kształtowaniu przyszłych rządów''. I rzeczywiście tak było. Na spotkaniu znaleźli się politycy, ministrowie, przedsiębiorcy, liderzy globalnych organizacji itd.
Szeroka relacja z tego wydarzenia, w tym wystąpienia komunisty Klausa Schwaba dostępne są na kanale YouTube TUTAJ.

Schwab ma na stronie World Government Summit, nawet kilka bio redagowanych np. w 2017 i 2018r., przy okazji różnych jego wystąpień. Znany jest ze swoich katastrofalnych wizji, jak przerwanie łańcuchów dostaw, kryzys żywnościowy, energetyczny i poważne ataki hakerskie, które na nowo zdefiniują nasza przyszłość i ma ona nie być różowa. Wszystko jeszcze przed nami :-) - jak twierdzi. Schwab jest zwolennikiem pełnej kontroli nad jednostką. Nie brakuje opinii, że to całe szczytowanie i troska o klimat ma drugie dno, mianowicie: Bankrutujące systemy gospodarcze, zwłaszcza świata zachodniego muszą jakoś wytłumaczyć ludziom braki surowców, jak ropa, gaz itd. Szkoła ma być online, być może dlatego, że mało kogo będzie stać na przemieszczanie się.

Gwiazdą Szczytu Światowego Rządu jest komunista, szef WHO, Etiopczyk Tedros Adhanom Ghebreyesus (sprawdź TUTAJ). W działania globalistów angażuje się też aktor Harrison Ford (TUTAJ).

Dla nas, mimo że nie jesteśmy w strefie Euro, istotne jest też, że oprócz (o zgrozo!) Niemca Schwaba, w działania World Government Summit zaangażowana jest też Francuzka Christine Lagarde, szefowa Europejskiego Banku Centralnego.

REKLAMA:


Czego dowiadujemy się ze strony Szczytu Rządu Światowego?
Organizacja Szczyt Rządy Światowego to globalna, neutralna organizacja non-profit, której celem jest kształtowanie przyszłości rządów. Szczyt, w swoich różnych działaniach, bada agendę rządów następnej generacji, koncentrując się na wykorzystaniu innowacji i technologii do rozwiązywania uniwersalnych wyzwań stojących przed ludzkością.

Od swojego powstania w 2013 roku Szczyt był orędownikiem misji kształtowania przyszłych rządów i tworzenia lepszej przyszłości dla ludzkości. Ostatnie 7 edycji Szczytu z powodzeniem ustanowiło nowy model współpracy na międzynarodowym polu gry, aby inspirować i umożliwiać nowe pokolenie rządów.

Społeczność Szczytu Rządu Światowego ma być okazją dla liderów myśli z sektora publicznego i prywatnego do połączenia sił ze światowej sławy ekspertami w celu zaprojektowania lepszego życia dla obywateli na całym świecie. Dzięki członkostwu i partnerstwom Szczyt gromadzi twórców zmian, aby kształtowali oni lepszą przyszłość ludzkości.

Jaka czeka nas przyszłość?

Dziwne jest to, że organizacje jak Światowe Forum Ekonomiczne, Światowa Organizacja Zdrowia i Szczyt Rządu Światowego istnieją zupełnie otwarcie, a ich istnienie i działalność nie są komentowane w mediach. Niektórzy przewidują, że kiedy już globaliści przestaną się kryć z tym, że planują utworzenie Rządu Światowego i po prostu go utworzą, zapanuje powszechny terror i cyfrowa kontrola każdego naszego ruchu. Jednak utworzenie Światowego Rządu ma jedną ogromną zaletę - każdy już pozbędzie się złudzeń, że politycy, których wybieramy w wyborach czymkolwiek rządzą. Oni tylko administrują, a po utworzeniu Światowego Rządu dla każdego będzie to oczywiste. Taniec marionetek, zwanych dla jaj rządzącymi, był aż nadto widoczny podczas pandemii koronawirusa. Ich przemówienia od Bidena, Johnsona, Morawieckiego, ale też Niedzielskiego, aż do premier Nowej Zelandii, były bardzo podobne. Wszyscy dukali o nowej normalności...


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.