KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Sukcesy tancerzy z UKS Kordaszewscy

Dodano:
garwolin - Sukcesy tancerzy z UKS Kordaszewscy

Reprezentanci UKS Kordaszewscy Garwolin praktycznie w każdą sobotę i niedzielę jeżdżą na turnieje i reprezentują powiat garwoliński na ogólnopolskich arenach. W ten weekend tancerze zaprezentowali się na turnieju w Halinowie, gdzie zajęli wysokie miejsca.

Na turnieju w Halinowie stawiła się tylko część reprezentacji klubu, ponieważ zawodnicy razem z rodzicami wybierają turnieje, w których chcą stanąć do rywalizacji. Zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych i klasowych.

Krzysztof Góźdź i Agata Matryba zajęli w swojej kategorii tanecznej I miejsce. Radość rodziców i tancerzy jest w tym przypadku podwójna, ponieważ Krzysztof i Agata drugiego dnia stanęli do rywalizacji z parami posiadającymi wyższą klasę taneczną. Na 14 par zajęli finałowe V miejsce. Tak dobry wynik spowodował przeklasyfikowanie tej pary do klasy "D".

REKLAMA:


Aleksander Mianowski i Diana Wójcicka zajęli IV miejsce. Wojciech Wasilewski i Zuzanna Sosnowska VIII miejsce, Mateusz Rosłaniec i Zuzanna Zawada I miejsce, Jan Zając i Pola Kopik I miejsce, Marysia Metera I miejsce, Kornel Wierzbicki i Marysia Dobrowolska I miejsce, Tomasz Metera i Olwia Jałocha VI miejsce.

- Zawodnicy UKS Kordaszewscy Garwolin zajmują bardzo wysokie lokaty na większości turniejów. Jest to dowód na to, że ciężka praca zawsze przynosi efekty, a zwłaszcza kiedy taniec staje się dla młodego człowieka pasją. Każdy może dołączyć do nas i rozpocząć swoją taneczną przygodę w wybranym przez siebie stylu tanecznym – zaznacza instruktor tańca Piotr Kordaszewski.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 22

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.