Wiadomości z Garwolina

Sante przekazało 100 000 zł na zakup samochodu pożarniczego

Dodano:
garwolin - Sante przekazało 100 000 zł na zakup samochodu pożarniczego

Firma Sante przekazała strażakom z OSP Sobolew 100 000 zł na zakup nowego samochodu pożarniczego. Informacje na swoim Facebooku podał wójt gminy Sobolew Maciej Błachnio.


"Dziś firma Sante postanowiła również wesprzeć zakup nowego samochodu pożarniczego dla OSP Sobolew w kwocie 100 000 PLN” - napisał dziś na swoim Facebooku wójt gminy Sobolew Maciej Błachnio.

„Za co w imieniu swoim, mieszkańców oraz druhów z OSP Sobolew serdecznie dziękujemy.
Idealny prezent na 100-lecie tej jednostki, które przypada w 2022 roku.
Dobra współpraca daje wspaniałe efekty.
Serdecznie dziękujemy!!!” -
dodał włodarz.

Firma Sante A. Kowalski Sp. j. Z Sobolewa jest czołowym europejskim producentem wypiekanych produktów śniadaniowych typu Granola i liderem na rynku polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie, a eksport wciąż rośnie Zatrudnia ponad 1300 pracowników, się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 000 m2 nowoczesnych hal fabrycznych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.