KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

OSP z Sulbin ponownie najlepsza!

Dodano:
garwolin - OSP z Sulbin ponownie najlepsza!

Tydzień temu OSP w Sulbinach cieszyła się ze zwycięstwa w turnieju siatkówki jednostek OSP. 9 kwietnia strażacy z Sulbin wzięli udział w IV Turnieju Piłki Nożnej Halowej Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Garwolin i znowu wygrali. Rywalizacja została rozegrana na hali w Górznie.


Do udziału zgłosiło się 7 ekip. W pierwszej grupie znalazły się drużyny: OSP Izdebnik, OSP Niecieplin, OSP Miętne i OSP Taluba Feliksin.
OSP z Sulbin znalazła się w drugiej grupie razem z OSP Ruda Talubska, oraz Gminą Garwolin.

W pierwszym meczu strażacy z Sulbin musieli uznać wyższość jednostki z Rudy ulegając 1:0.
- Jak to mówią "pierwsze koty za płoty". Wyciągnęliśmy wnioski z porażki i drugi nasz mecz wygraliśmy z Gminą Garwolin 3:0, czym zapewniliśmy sobie wejście do półfinałów, gdzie czekała na nas jednostka, która zdobyła pierwsze miejsce w pierwszej grupie - OSP Taluba Feliksin. To właśnie ta jednostka broniła tytuły zdobycia mistrza ostatniego turnieju – relacjonują strażacy z Sulbin.

Mecz o finał był wyrównany, ale to OSP Sulbiny wyszła z niego zwycięsko wygrywając 3:0.
Drugi półfinał wygrała drużyna z Rudy Talubskiej i to z nią właśnie strażacy z Sulbin spotkali się w finale, gdzie mogli zrewanżować się za porażkę w pierwszym meczu grupowym.

Emocjonalny wyrównany i zacięty mecz zakończył się bezbramkowo w regulaminowym czasie gry, więc o tym kto zostanie zwycięzcą turnieju zdecydować musiały rzuty karne.
OSP w Sulbinach udało się zrewanżować i w rzutach karnych zwyciężyła 2:0, tym samym odniosła kolejny sukces i wygrała IV t=Turniej Piłki Nożnej Halowej Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Garwolin.

Poniżej przedstawiamy końcową tabele:
1. OSP Sulbiny
2. OSP Ruda Talubska
3. Ochotnicza Straż Pożarna Taluba-Feliksin
4. OSP Niecieplin
5. OSP Miętne
6. OSP Izdebnik
7. Urząd Gminy Garwolin

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.