Wiadomości z Garwolina

Włodarczyk dyrektorem operacyjnym na Europę Środkowo-Wschodnią, Kaniowski dyrektorem operacyjnym Avon International

Dodano:
garwolin - Włodarczyk dyrektorem operacyjnym na Europę Środkowo-Wschodnią, Kaniowski dyrektorem operacyjnym Avon International

W kwietniu 2022r. Radosław Włodarczyk awansował na dyrektora operacyjnego Avon na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią, natomiast Maciej Kaniowski, dotychczasowy szef całego łańcucha dostaw w regionie CEE, został powołany na stanowisko dyrektora operacyjnego Avon International. Dziś prezentujemy krótkie notki o obu panach.Radosław Włodarczyk, dyrektor operacyjny Avon na Polskę i Europę  Środkowo-Wschodnią

Radosław Włodarczyk od dwudziestu lat związany jest z firmą Avon. Jako dyrektor zintegrowanego planowania odpowiedzialny był za dostępność produktów dla rynków w regionie Europa, Bliski Wschód i Afryka, przy jednoczesnym minimalizowaniu zapasów oraz kosztów operacyjnych. Zajmował się również poszerzaniem integracji między działami łańcucha dostaw a wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi. W kwietniu 2022 roku awansował na dyrektora operacyjnego Avon na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią poszerzając swoją odpowiedzialność o 6 centrów dystrybucyjnych w CEE znajdujących się w Polsce, Rumunii, na Węgrzech, Litwie oraz Ukrainie i Gruzji.
 
Radosław Włodarczyk posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami w międzynarodowym łańcuchu dostaw potwierdzone certyfikatem APICS. Od wielu lat doskonali obszary związane z  planowaniem produkcji, zakupów a także logistyki i planowania podaży.

Maciej Kaniowski, dyrektor operacyjny Avon International, członek zarządu Avon Operations Polska i Avon Distribution Polska
Maciej Kaniowski jest związany z firmą Avon od stycznia 2019 roku. Na początku był odpowiedzialny za zarządzanie łańcuchem dostaw w Europie Centralnej. W kwietniu 2020 roku został członkiem zarządu Avon Operations Polska – największej i najbardziej zaawansowanej technologicznie fabryki Avon na całym świecie, a także Avon Distribution Polska – centrum dystrybucyjnego, odpowiedzialnego za realizację zamówień od Konsultantek Avon na trzech rynkach. Jednocześnie zakres jego obowiązków jako dyrektora operacyjnego został rozszerzony na cały region CEE. W kwietniu 2022 roku awansował na dyrektora operacyjnego Avon International.

Maciej Kaniowski posiada ogromne doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw, które zdobywał w czołowych firmach zajmujących się produkcją żywności w Polsce. Przez prawie 13 lat był związany z marką Mars, a następnie przez 2 lata – z Bakalland S.A. Tuż przed dołączeniem do Avon pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w Quality Food Group.

W swojej codziennej pracy Maciej stawia przede wszystkim na współpracę między poszczególnymi działami i rynkami w celu wspólnego poszukiwania najlepszych rozwiązań. Bardzo ważne dla niego jest przy tym tworzenie odpowiedniego środowiska pracy, w którym ludzie mogą się rozwijać, wspierać, motywować i dzielić swoją wiedzą oraz doświadczeniami. Dzięki temu zbudował w Avon nie tylko efektywne i zaangażowane zespoły, ale także całą kulturę pracy, pod hasłem #GameOn.

Maciej jest absolwentem kierunku Zarządzanie i Marketing na Politechnice Warszawskiej. Ukończył również międzynarodowe studia magisterskie z zarządzania produkcją na szwedzkim Uniwersytecie Linköping.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.