KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Nietrzeźwy kierowca wyeliminowany z ruchu

Dodano:
garwolin - Nietrzeźwy kierowca wyeliminowany z ruchu

Policjanci ruchu drogowego wyeliminowali z dróg kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Niebezpieczna jazda mężczyzny została przerwana w Lipówkach. Kierujący miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.


Eliminowanie z ruchu pijanych użytkowników dróg jest ważnym elementem policyjnej troski o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Stąd każde podejrzane zachowanie kierowców czy rowerzystów jest natychmiast sprawdzane przez funkcjonariuszy. Policjanci reagują także na każdą informację od innych uczestników ruchu. Wszystko po to, aby na drogach nie dochodziło do tragedii spowodowanych przez nieodpowiedzialnych kierowców i rowerzystów.

W miniony poniedziałek 18 kwietnia o godz. 15:27 w Lipówkach na ulicy Leśnej policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. 30-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nicola Kargul (, #IP a8678c9b48) Odpowiedz

Już dzisiaj jeździł.