KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Nocna Pomoc wraca do szpitala

Dodano:
garwolin - Nocna Pomoc wraca do szpitala

Dyrekcja SPZOZ w Garwolinie informuje, że od dnia 21 kwietnia 2022 r. (czwartek) od godz. 18, Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna (NPL) zostaje przeniesiona do Szpitala Powiatowego w Garwolinie przy ul. Lubelskiej 50.

Dyrekcja SPZOZ w Garwolinie informuje, że od dnia 21 kwietnia 2022 r. (czwartek) od godz. 18,  Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna (NPL) zostaje przeniesiona do Szpitala Powiatowego w Garwolinie przy ul. Lubelskiej 50 - wejście B - gabinety 2 i 3 na parterze.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

:( (, #IP 5f048acd4b) Odpowiedz

Bez sensu, przecież wszyscy wiedza że Szpital w Garwolinie nie leży w Garwolinie - takie punkty jak NPL powinny być najwygodniejsze dla ludzi a nie dla firm które tym zarządzają...

ty (, #IP f9c9bc574f) Odpowiedz

Iwona...