KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

10 medali Delfina na Mistrzostwach Województwa

Dodano:
garwolin - 10 medali Delfina na Mistrzostwach Województwa

22 kwietnia 2022 w Raszynie odbyły się Otwarte Wiosenne Mistrzostwa Okręgu Warszawsko - Mazowieckiego, na które UKS Delfin Garwolin wydelegował 14 - osobową reprezentację. Podopieczni trenera Wojciecha Mianowskiego zdobyli łącznie 10 medali.

Złotym medalistą w rywalizacji na 50m stylem grzbietowym został Śliński Hubert. Aż trzykrotnie na II miejscu została sklasyfikowana Jonak Jagoda która płynęła wszystkie trzy dystanse stylem klasycznym (50, 100 i 200m). Dwa medale wywalczył w Raszynie Kaczorowski Miłosz, który za 200m stylem dowolnym odebrał srebrny medal, a za 100m dowolnym – brązowy. Srebrne medale do Garwolina przywiozły jeszcze: Kot Małgorzata (50m grzbiet), Karczmarczyk Julia (200m grzbiet) i Więckowska Alicja (400m dowolny). Medal brązowy za rywalizację na 100m stylem motylkowym otrzymała Burno Natalia. Na szczególną uwagę zasługuje wynik uzyskany przez Julię na 50m stylem grzbietowym (33:70) oraz Jagodę na 100m klasykiem (1:21:34), gdyż obydwa te rezultaty to rekordy naszego powiatu w kategorii Seniorek.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.