KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Śmiertelny wypadek w Nowym Podolu

Dodano:
garwolin - Śmiertelny wypadek w Nowym Podolu

Dziś przed południem w miejscowości Nowe Podole, gmina Wilga, doszło do śmiertelnego wypadku. Dwóch mężczyzn na ciągniku wjechało do sadzawki. Jeden się uratował, a drugi nie przeżył zdarzenia.

-  Około godziny 11:30 otrzymaliśmy zgłoszenie o tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło w miejscowości Nowe Podole. Policjanci wstępnie ustalili, że z nieustalonych na tę chwilę przyczyn ciągnik rolniczy wjechał do sadzawki. Pojazdem jechało dwóch mężczyzn. Jeden z nich zdołał się uratować i wezwać pomoc. Drugi niestety zginął na miejscu – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Na miejsce zdarzenia przyjechali: PSP Garwolin, OSP Wilga, OSP Mariańskie Porzecze, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Trwają czynności wykonywane pod bezpośrednim nadzorem prokuratora.

zdjęcia: OSP Wilga

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 2

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Stefan (, #IP 8ba15eb2b5) Odpowiedz

A jaki paszport mieli młodzieńcy za sterami tego pojazdu?

Nicola Kargul (, #IP 1e8a1c48e3) Odpowiedz

a jakie to ma znaczenie? rozumiem, że Polacy nie piją, nie prowadzą po pijaku, zawsze mają prawo jazdy i nigdy nie giną w wypadkach samochodowych?

Band (, #IP 2428c01b4a) Odpowiedz

Jest to dość kluczowa różnica. Pół roku temu nikt by nie miał z tym problemu, a dziś?