KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Trzecie urodziny salonu Recman w Garwolinie. Wygraj stylowe męskie dodatki!

Dodano:
garwolin - Trzecie urodziny salonu Recman w Garwolinie. Wygraj stylowe męskie dodatki!

Elegancko, klasycznie, wygodnie, a do tego modnie i stylowo. To must have mody męskiej, które znaleźć można w jednym miejscu – salonie Recman w Garwolinie. Już 6 maja marka będzie obchodzić trzecią rocznicę otwarcia sklepu. Z tej okazji każdy, kto tego dnia odwiedzi salon, będzie mógł skorzystać z 20% zniżki na cały nieprzeceniony asortyment!

Recman to marka odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji odzieży męskiej oraz akcesoriów. Flagowe wyroby marki wytwarzane są w Polsce z najwyższej jakości tkanin i dodatków, które cechuje najwyższą jakość i dbałość o detale. Dzięki staranności wykonania każdy mężczyzna podkreśli swój elegancki styl, ale przede wszystkim poczuje się komfortowo i swobodnie. W ofercie firmy Recman znajdują się męskie garnitury, marynarki, spodnie i koszule oraz gustowne dodatki, które świetnie uzupełnią każdą stylizację komponowaną na ważne okazje, takie jak np. spotkanie biznesowe. To propozycja idealna dla mężczyzn ceniących sobie wygodę i ponadczasową elegancję.

Z okazji trzecich urodzin salonu Recman, znajdującego się przy u. Kościuszki 25, marka przygotowała atrakcyjną promocję dla Klientów. W dniu urodzin, 6 maja, będzie obowiązywał 20% rabat na cały nieprzeceniony asortyment. Dodatkowo, specjalnie dla naszych Czytelników, wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są:
I miejsce: perfumy Black by Recman
II miejsce: spinki Recman
III miejsce: krawat Recman

Aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego każdy elegancki mężczyzna powinien mieć w swojej szafie granatowy garnitur?
Na odpowiedzi czekamy do 5 maja, do godz. 16.00.
Swoje zgłoszenia prosimy przesłać na adres: konkurs@kuriergarwolinski.pl (w treści wiadomości należy koniecznie podać swoje imię i nazwisko i numer telefonu – to warunek konieczny, aby odebrać nagrodę). Najciekawsze odpowiedzi wraz z uzasadnieniem nagrodzimy upominkami od firmy Recman, które będzie można odebrać w salonie Recman (ul. Kościuszki 25, Garwolin).

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku (klik) oraz Instagramie (klik).

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.