Wiadomości z Garwolina

Poszukiwany miał zasądzone prawie 10 lat więzienia. Zatrzymali go kryminalni

Dodano:
garwolin - Poszukiwany miał zasądzone prawie 10 lat więzienia. Zatrzymali go kryminalni

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań garwolińskiej komendy zatrzymali 31-letniego mężczyznę poszukiwanego 8 nakazami doprowadzenia. W ostatnich dniach to kolejna osoba, która nie uniknie odpowiedzialności karnej i odbędzie zasądzone kary.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu ds. poszukiwań z garwolińskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi i nakazami doprowadzenia. Funkcjonariusze przeprowadzili sprawdzenia i ustalenia, pozyskiwali informacje i na ich podstawie docierali do miejsc, gdzie ukrywały się te osoby.

REKLAMA:


W miniony wtorek kryminalni zatrzymali między innymi 31-letniego mieszkańca naszego powiatu, który był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu oraz na podstawie aż 8 nakazów doprowadzenia do zakładu karnego, wydanych przez sąd w Garwolinie. Mężczyzna miał do odbycia łącznie karę 9 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności. 31-latek został skazany między innymi za kradzieże, włamania, zniszczenie mienia a także posługiwanie się dokumentem innej osoby. Policjanci namierzyli dom na terenie gminy Parysów, w którym poszukiwany się ukrywał.

31-latek trafił do policyjnego aresztu skąd został odkonwojowany do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzone kary.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.