Wiadomości z Garwolina

Komendant Król odszedł z KPP w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Komendant Król odszedł z KPP w Garwolinie

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie odbyła się uroczystość pożegnania ze sztandarem mł. insp. Dariusza Króla. Komendant podczas spotkania pożegnał się z policjantkami, policjantami i pracownikami garwolińskiej policji oraz podziękował im za wspólną służbę.


W trakcie uroczystej zbiórki mł. insp. Dariusz Król pożegnał się ze sztandarem KPP w Garwolinie oraz ze stanowiskiem szefa garwolińskich policjantów.
W dzisiejszej uroczystości udział wzięli: I zastępca komendanta powiatowego policji w Garwolinie kom. Dariusz Rogala, przewodniczący rady powiatu garwolińskiego Waldemar Trzaskowski, starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki, burmistrz miasta Garwolin Marzena Świeczak, wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk, zastępca prokuratora rejonowego w Garwolinie Marcin Ignasiak, komendant powiatowy PSP w Garwolinie st. bryg. Krzysztof Tuszowski, wojskowy komendant uzupełnień w Garwolinie ppłk Sławomir Głowiński, kapelan garwolińskich policjantów ks. prałat Jerzy Kalinka oraz kadra kierownicza i pracownicy garwolińskiej komendy.

REKLAMA:


Kom. Dariusz Rogala podkreślił zasługi i zaangażowanie oraz aktywny wkład komendanta Króla w funkcjonowanie i rozwój Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Podziękował za konstruktywną współpracę i tworzenie partnerskiej atmosfery w zarządzanej przez niego jednostce oraz życzył dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Mł. insp. Dariusz Król podziękował policjantom i pracownikom policji za trud służby i pracy w okresie, w którym dane mu było służyć w garwolińskiej jednostce. Jak podkreślał służba w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie była dla niego ogromnym zaszczytem i wyzwaniem, którego efektem jest wysoki poziom bezpieczeństwa w regionie. Podczas uroczystości komendant podziękował wszystkim współpracownikom i przedstawicielom lokalnych samorządów, instytucji i służb, bez których fachowości i przychylności tak dobry poziom skuteczności policji nie byłby możliwy.

Komendant główny policji z dniem 4 maja br. powierzył mł. insp. Dariuszowi Królowi obowiązki służbowe na stanowisku zastępcy komendanta wojewódzkiego policji zs. w Radomiu.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 15

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.