KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Dziecko przygniótł 1000-litrowy zbiornik

Dodano:
garwolin - Dziecko przygniótł 1000-litrowy zbiornik

2 maja w gminie Górzno podczas prac na prywatnej posesji doszło do strasznego wypadku. 1000-litrowy pojemnik spadł na 4-letniego chłopca. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala.

- 2 maja przed południem zostaliśmy wezwani do bardzo poważnego wypadku. W jednej z miejscowości na terenie gminy Górzno podczas prac na posesji przed domem na 4-letniego chłopca zsunął się 1000-litrowy zbiornik. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. który przetransportował dziecko z obrażeniami do szpitala w Warszawie. W chwili wypadku chłopiec był pod opieką dorosłego członka rodziny - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.