Wiadomości z Garwolina

Dziś wielki dzień dla maturzystów. Burmistrz Świeczak życzy im powodzenia

Dodano:
garwolin - Dziś wielki dzień dla maturzystów. Burmistrz Świeczak życzy im powodzenia

Burmistrz Garwolina Marzena Świeczak w dzisiejszym wpisie na Facebooku dodaje otuchy maturzystom. W tym roku maturę zdaje jej syn.

- Zapewniam, maturę da się przeżyć, a po wielu latach to nawet dobrze się ją wspomina. Ta dziewczyna z pierwszego zdjęcia poradziła sobie z polskim, angielskim, matematyką i fizyką. Dziś pisze te słowa, żeby Wam i chłopakowi obok, który idzie w jej ślady - kochanemu Synowi - dodać otuchy. Jestem bardzo dumna z Ciebie Przemek. Dasz radę, niech moc będzie z Tobą – napisała dziś na swoim Facebooku Marzena Świeczak.

Włodarz skierowała też kilka ciepłych słów do tegorocznych maturzystów:
- Kochani Maturzyści, Wasze ostatnie 2 lata to jest dla mnie level master, pracowaliście w świecie online, skazani na siebie, na ułomny system, na technologię i sprzęt, które raz działały, a raz nie i na milion innych czynników zewnętrznych. Mega szacun dla Was. Wszystkim Wam i Każdemu z osobna, bardzo gratuluję, że dotarliście do tego miejsca. Dziś trzymam za Was mocno kciuki. Pokonaliście już wiele przeszkód, Wasza nauka była jak bieg przez płotki. Teraz to już pestka. Powodzenia.

źródło: FB Marzena Świeczak

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.