Wiadomości z Garwolina

Odpowie za włamanie do piwnicy

Dodano:
garwolin - Odpowie za włamanie do piwnicy

W ręce garwolińskich policjantów wpadł 37-letni włamywacz. Mężczyzna ukradł z piwnicy przy ulicy Korczaka podnośnik hydrauliczny. Podejrzany został zatrzymany i już wkrótce stanie przed sądem.

Pod koniec kwietnia garwolińscy policjanci otrzymali informację, że na ulicy Korczaka doszło do włamania do jednej z komórek lokatorskich. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca wyłamał metalowym prętem skobel zabezpieczający drzwi piwnicy i zabrał z jej wnętrza podnośnik hydrauliczny. Pokrzywdzony oszacował wartość skradzionego przedmiotu na kilkaset złotych. Policjanci, którzy zajęli się sprawą, jeszcze tego samego dnia ustalili sprawcę włamania. W wyniku podjętych czynności podejrzany został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a skradzione mienie odzyskane.

Teraz 37-latek musi liczyć się z odpowiedzialnością karną. Za kradzież z włamaniem zgodnie z kodeksem karnym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.