KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Maturzyści zakończyli rok szkolny i odebrali świadectwa ukończenia nauki

Dodano:
garwolin - Maturzyści zakończyli rok szkolny i odebrali świadectwa ukończenia nauki

Były nagrody dla najlepszych uczniów, gratulacje dla rodziców, mnóstwo wzruszeń, trochę strachu… Maturzyści ze szkół średnich z terenu powiatu garwolińskiego, zakończyli 29 kwietnia 2022 r. pewien etap w swoim życiu. Jeszcze tego nie wiedzą, ale po latach wciąż będą z sentymentem wspominać lata spędzone w szkolnych ławach. W wyjątkowych uroczystościach wzięli udział przedstawiciele samorządów, kuratorium, dyrekcje, nauczyciele i oczywiście sami abiturienci.


Przedstawiciele powiatu garwolińskiego przekazali gratulacje za osiągnięte wyniki w nauce oraz złożyli podziękowania rodzicom i nauczycielom za trud codziennej pracy dydaktyczno-wychowawczej. Włodarze życzyli absolwentom powodzenia na egzaminie maturalnym, a najzdolniejszym uczniom z najwyższą średnią ocen na świadectwie ukończenia szkoły przekazali dyplomy gratulacyjne, nagrody książkowe oraz upominki.

REKLAMA:


Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie:
    • Zespołu Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie: Oliwia Łudź i Karina Salwa z II Licem Ogólnokształcącego oraz Tomasz Miętus z Technikum Informatycznego.
    • Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie Szymon Dadas z Technikum Elektrycznego.
    • I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie: Marcin Romanowski.
    • Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem: Marlena Kiliszek z Technikum Hotelarstwa.
    • Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie: Julia Górka z Liceum Ogólnokształcącego
    • Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Żelechowie: Karolina Król.
    • Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie:  Angelika Sidor z Technikum Ekonomicznego.
    • Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Garwolinie: Aleksandra Kwiatkowska.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 9

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.