KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Rozstrzygnięcie konkursu Recman i Kuriergarwolinski.pl

Dodano:
garwolin - Rozstrzygnięcie konkursu Recman i Kuriergarwolinski.pl

27 kwietnia na naszej stronie pojawił się konkurs od marki Recman. Do wygrania były atrakcyjne nagrody. Sprawdź czy wygrałeś/ wygrałaś? Już 6 maja sklep w Garwolinie obchodzi trzecią rocznicę otwarcia. W dniu urodzin będzie obowiązywał 20% rabat na cały nieprzeceniony asortyment. Przyjdź i Ty!


Z okazji trzecich urodzin salonu Recman, znajdującego się przy u. Kościuszki 25, marka przygotowała atrakcyjną promocję dla Klientów. W dniu urodzin, 6 maja, będzie obowiązywał 20% rabat na cały nieprzeceniony asortyment. Dodatkowo, specjalnie dla naszych Czytelników, wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są:
I miejsce: perfumy Black by Recman
II miejsce: spinki Recman
III miejsce: krawat Recman

Aby je zdobyć, wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego każdy elegancki mężczyzna powinien mieć w swojej szafie granatowy garnitur?
Na odpowiedzi czekaliśmy do dziś, do godz. 16.00.  Najciekawsze odpowiedzi wraz z uzasadnieniem nagrodziliśmy upominkami od firmy Recman, które będzie można odebrać w salonie Recman (ul. Kościuszki 25, Garwolin).

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku (klik) oraz Instagramie (klik).

Lista zwycięzców:
I miejsce – Sylwia Wilczek
„Granatowy garnitur powinien być takim Must Have dla mężczyzny jak mała czarna dla kobiety, pasuje na ślub, pogrzeb, do pracy, na ważne biznesowe negocjacje, ale też na randkę i popołudniowe spotkanie ze znajomymi, idealnie sprawdza się w każdych okolicznościach. Nie rzuca się w oczy, więc nie jest zapamiętywany przez otaczające nas osoby jako cecha charakterystyczna. Granatowy garnitur będzie zawsze modny, a zarazem uniwersalny. Chyba wystarczające powody aby taki granatowy garnitur chociaż jeden zawitał w męskiej szafie.”

II miejsce - Agnieszka Gazda
„Każdy elegancki mężczyzna powinien posiadać w swoje szafie granatowy garnitur, ponieważ jest on uniwersalny. Dodatkowo, granat to kolor z którym można łatwo eksperymentować i łączyć różne produkty. Idealnie sprawdzi się na każdy rodzaj uroczystości, doda pewności siebie i posłuży na wiele lat. Swoją drogą granatowy garnitur to po prostu świetny pomysł, aby poczuć się wyjątkowo i podkreślić swoją osobowość.”

III miejsce – Iwona Polak
„Mężczyzna w granatowym garniturze jawi się jako osoba przywódcza, zrównoważona i odpowiedzialna. Tak ubrany wzbudza wielki szacunek a przede wszystkim emanuje elegancją. Granatowy to jedyny kolor o tak silnym przesłaniu i z tak silną mocą.”


Gratulacje!

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.