KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wypadek w Reducinie. Jedna osoba w szpitalu

Dodano:
garwolin - Wypadek w Reducinie. Jedna osoba w szpitalu

Dziś w godzinach popołudniowych doszło do wypadku. Kierowca hondy trafił do szpitala.

Dziś w Reducinie na drodze powiatowej 1328W doszło do zdarzenia, w którym udział brały dwa samochody osobowe. Kierowca hondy podczas manewru wyprzedzania prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Drugim pojazdem kierowała kobieta, która po przesłuchaniu przez policjantów została zwolniona.

Policjanci obecni na miejscu ustalają przyczyny zdarzenia. Kierowcy napotkali utrudnienia na drodze.

Oficjalne przyczyny wypadku podamy niebawem.

AKTAUALIZACJA - 17.48: Około godziny 15.00 samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierujący opuścił pojazd o własnych siłach. Mężczyzna doznał urazu kończyny dolnej i został zabrany przez ZRM do szpitala. Na miejscu był jeden zastęp PSP - informuje mł. bryg. Tomasz Biernacki z KP PSP w Garwolinie.

AKTUALIZACJA 16 maja 2022r.
Policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję.

- Policjanci ustalili, że kierujący hondą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na kierującego policjanci nałożyli mandat. Ze względu na uszkodzenia pojazdu zatrzymali też dowód rejestracyjny - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nicola Kargul (, #IP 107233ae24) Odpowiedz

Znam kierowcę, jeździ szybko ale bezpiecznie. Taki ma styl jazdy. nie zamula na betonach i drogach lokalnych.