KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Znęcał się nad żoną i posiadał amfetaminę

Dodano:
garwolin - Znęcał się nad żoną i posiadał amfetaminę

Dzielnicowi otrzymali wezwanie do 34-latka, który zachowywał się agresywnie wobec żony. Na miejscu interwencji funkcjonariusze znaleźli należącą do niego amfetaminę. Mężczyzna usłyszał zarzuty znęcania się nad rodziną i posiadania niewielkiej ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


W minioną niedzielę po godzinie 18 na telefon alarmowy zadzwoniła kobieta, prosząc o pomoc policjantów w związku z awanturą domową. Ze zgłoszenia wynikało, że jej mąż jest agresywny. Na miejsce wezwania od razu pojechali dzielnicowi. Mieszkaniec gminy Garwolin, którego dotyczyła interwencja, był silnie pobudzony. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec żony. Po ocenie sytuacji dzielnicowi podjęli decyzję o zatrzymaniu mężczyzny, aby odizolować sprawcę przemocy od pozostałych domowników. Jednak nie był to jeszcze koniec kłopotów 34-latka. Na miejscu interwencji policjanci zabezpieczyli narkotyki. Badanie testerem wykazało, że znaleziony proszek to amfetamina. 34-latek trafił do policyjnej celi.

REKLAMA:


W oparciu o zgromadzony przez kryminalnych materiał dowodowy podejrzany usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną i posiadania niewielkiej ilości narkotyków. Dzisiaj prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakazu kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nicola Kargul (, #IP 107233ae24) Odpowiedz

Łobuz zawsze kocha najbardziej zwłaszcza wg

Funkcjonariusze policjanci sami znęcają się nad przesłuchiwanymi, stosują mobbing, prowokują, etc. etc... (, #IP 687127b7e7) Odpowiedz

Temat jest tematem o policjantach tabu, żaden redaktor z miejscowego portalu nie chce się narażać agresywnym policjantom. Mniemam, że nawet i ten komentarz może nie być przepuszczony w oryginale, tylko zredagowany przez ( już to wiem z praktyki) redakcję, a nawet może nie ujrzeć światła dziennego. Dlaczego przesłuchiwani nie zgłaszają faktu stosowania przemocy przez policjantów do prokuratury? Bo się boją ich zemsty, a policjanci mogą wiele - dla przykładu, podrzucić środki odurzające do auta lub inne miejsca, nękać swoją ofiarę różnymi sposobami. Takie są fakty o panach policjantach, chociaż nie wszyscy do jednego worka.

100/100 EMKA (, #IP 2ed9ce4f84) Odpowiedz

Jaro (, #IP 641fff25a1) Odpowiedz

Znęcał się nad żoną i posiadał narkotyki to w naszym kraju jest za mało na odsiadkę widać... w sądzie powie żoną kocha PiS i go jeszcze uniewinnią... a żona w strachu będzie musiała uciekać..Ziobro out.