KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Sukces Łukasza Osiaka na Mistrzostwach Polski MMA

Dodano:
garwolin - Sukces Łukasza Osiaka na Mistrzostwach Polski MMA

Łukasz Osiak z Borowia zajął trzecie miejsce w kategorii ograniczona formuła senior, w wadze do 84 kg w Mistrzostwach Polski MMA, które odbyły się 14 maja 2022r. w Sochaczewie. Zawodnik z naszego powiatu reprezentował Margę Garwolin.


Łukasz Osiak zajął trzecie miejsce na 16 zawodników w kategorii ograniczona formuła senior, w wadze do 84 kg w Mistrzostwach Polski MMA, które odbyły się 14 maja 2022r. w Sochaczewie.

- W półfinale przegrałem z wicemistrzem świata MMA, świetnym zawodnikiem Marcinem Błaziakiem. Dziękuję trenerom: Jakubowi Piesiewiczowi, Łukaszowi Bilskiemu, Marcinowi Wilczkowi i przyjacielowi Łukaszowi Mikulskiemu za kolejne zawody i najgłośniejszy narożnik na
hali –
mówi Łukasz Osiak.

W
alka o trzecie miejsce sią nie odbyła. Przyznano dwa brązowe medale.

Jakie plany na najbliższe miesiące ma reprezentant Margi? Zawodnik z Borowia jest trochę tajemniczy, ale wiadomo, że szykuje się do dużego przedsięwzięcia.

- Chwilą odpoczynku a później będzie się działo – komentuje krótko Osiak.


REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.