KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zasłabł w parku. Zabrała go karetka

Dodano:
garwolin - Zasłabł w parku. Zabrała go karetka

Wczoraj po godzinie 14.00 w parku na Działkach w Garwolinie zasłabł mężczyzna. Do zdarzenia przyjechał zespół ratownictwa medycznego i policja.

- Po godz. 14 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ulicy Słonecznej w Garwolinie, znajduje się starszy mężczyzna, który leży na ziemi przy placu zabaw. Ze zgłoszenia wynikało, że może być pod działaniem alkoholu. Na miejscu policjanci zastali mężczyznę, który uskarżał się na złe samopoczucie. Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, a do czasu jej przyjazdu policjanci monitorowali stan tej osoby. Zespół medyczny zabrał mężczyznę do szpitala. Policjanci udzielili medykom asysty – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.