KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wypadek na S17. Droga jest zablokowana

Dodano:
garwolin - Wypadek na S17. Droga jest zablokowana

Dziś około godziny 13.00 doszło do wypadku na S17. Droga jest jeszcze zablokowana.


- Do zdarzenia doszło na obwodnicy Garwolina o godzinie 13.08. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca citroenem mieszkanka powiatu garwolińskiego, w trakcie zmiany pasa ruchu, zajechała drogę kierującemu toyotą mieszkańcowi powiatu lubartowskiego, doprowadzając do zderzenia. Pojazd dachował. Jego kierowca został zabrany do szpitala. Na miejscu nadal pracują służby – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Za zdjęcie dziękujemy Urszuli.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP d23504044d) Odpowiedz

szybcy i wściekli

Tirowiec (, #IP 32e5300874) Odpowiedz

Pechowa ta 17 ka ciągle jakieś wypadki.ile tu zginęło już ludzi na tej drodze

Artykuł (, #IP a7cbdc1d5f) Odpowiedz

To nie 17tka jest pechowa tylko ludzie nie bardzo maja wyobraźnie do jazdy ja jak patrzę na to co się dzieje na drogach to ludzie lecą jak w amoku. Można jeździć szybko i bezpiecznie ale jak nie masz pojęcia do szybkiej jazdy a myślisz tylko że jak masz drogi i szybki samochód to jesteś nieśmiertelny to się grubo mylisz TYCH CO SZYBKO JEZDZĄ TO POTEM WOLNO NOSZĄ.

Nicola Kargul (, #IP 9a2c30266e) Odpowiedz

kierowco, pamiętaj, że wjeżdżając na tereny opanowane przez wg robisz to na własne ryzyko i własną odpowiedzialność.

Z furmanek na samochody. (, #IP c870e3fe94) Odpowiedz