KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Medal za Zasługi dla Obronności Kraju dla mieszkanki gminy Garwolin

Dodano:
garwolin - Medal za Zasługi dla Obronności Kraju dla mieszkanki gminy Garwolin

8 maja 2022 roku wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk wraz z zastępcą komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień w Garwolinie majorem Norbertem Dźwigulskim wręczyli Złoty Medal za Zasługi dla Obronności Kraju pani Henryki Lasockiej, mieszkance gminy Garwolin. Jest to odznaczenie przyznawane przez Ministra Obrony Narodowej w celu szczególnego uhonorowania rodziców, którzy wychowali troje lub więcej dzieci na wzorowych żołnierzy.


Podczas uroczystego wręczenia medalu, zastępca komendanta odczytał podziękowania dla pani Henryki za zasługi i trud włożony w wychowanie dzieci, które przysłużyły się dla kraju.
Wójt gminy Garwolin przekazał na ręce pani Henryki bukiet kwiatów, gratulując i dziękując za wychowanie synów w duchu patriotyzmu.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.